Svadobný kameraman - Miloš Madola - Váš svadobný príbehSvadobné video

Hovorí sa, že svadobný deň je náš druhý najkrajší deň v živote a zároveň je dňom, ktorým začína najkrajšia etapa nášho života.

Keďže svadobný deň je niečo nezameniteľné, čo by sa viac krát v živote nemalo opakovať, mojou snahou je pre Vás natočiť tú najkrajšiu spomienku. Všetky momenty dňa si predsa nemôžete uchovať vo svojej pamäti avšak pre vás môžem zachytiť reakcie, emócie, smiech, slzy šťastia. Vďaka svojim niekoľkoročným skúsenostiam, individuálnym prístupom ku zákazníkom a snahou vytvoriť zo svadobného videa dielo s pridanou umeleckou hodnotou, si aj po rokoch viete pripomenúť všetky tieto aspekty.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svadobný kameraman - Miloš Madola - Váš svadobný príbehLen my dvaja

Láska, radosť, spoločne strávené chvíle, to sú vlastnosti, ktoré spájajú dvoch zaľúbených ľudí. Podobne ako spoločné (rande) fotky, ktorými ukážete svetu svoju lásku a ktoré si môžete pre seba zarámovať, prichádzam s myšlienkou rande videa, ktoré spája hlavnú ideu fotiek a jedinečnosť nápadu na scenár. Touto originálnou službou máte možnosť prežiť osobité chvíle a  dopriať si nenapodobniteľnú vizuálnu spomienku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svadobný kameraman - Miloš Madola - Váš svadobný príbehRodinky a deti

Chvíle strávené s rodinou sú pre nás veľmi dôležité. Uponáhľaný spôsob života, práca, priatelia a aktivity nám uberajú veľa z času, avšak rodina by mala byť vždy na prvom mieste. Každá minúta s nimi prináša úsmevné, zábavné a radostné chvíle. Chvíle, ktoré chcem pre vás zaznamenať a vytvoriť vám dokonalú video spomienku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svadobný kameraman - Miloš Madola - Váš svadobný príbehReklamné, prezentačné a ostatné videa

Videoobsah sa v posledných rokoch stal veľmi populárny. Na internete sú milióny ľudí, ktorých môžete produktovým videom osloviť. Ľudia oveľa radšej zdieľajú videoobsah, ako obsah textový. Na sociálnych sieťach sa málokedy stretnete s tým, že by používatelia medzi sebou šírili opisy produktu. Naopak zdieľanie videí je na každodennom poriadku, a to vrátane videí produktových. Ak pre Vás vytvorím kvalitné a zábavné video, užívatelia internetu sa o jeho rozšírenie postarajú čiastočne sami. Video pojme viac informácií, emócií a v neposlednom rade videá sú jedným zo spôsobov, ako zaujať zákazníkov, ktorí preferujú osobný kontakt.