Svadobný kameraman - Miloš Madola - Váš svadobný príbehSvadobné video

Hovorí sa, že svadobný deň je náš druhý najkrajší deň v živote a zároveň je dňom, ktorým začína najkrajšia etapa nášho života.

Všetky momenty dňa si nedokážete uchovať vo svojej pamäti avšak vďaka svojim niekoľkoročným skúsenostiam, individuálnym prístupom ku zákazníkom a snahou vytvoriť zo svadobného videa dielo s pridanou umeleckou hodnotou zabezpečím pre vás tie najkrajšie reakcie, emócie, smiech i slzy šťastia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svadobný kameraman - Miloš Madola - Váš svadobný príbehLen my dvaja

Láska, radosť, spoločne strávené chvíle, to sú vlastnosti, ktoré spájajú dvoch zaľúbených ľudí. Podobne ako spoločné (rande) fotky, ktorými ukážete svetu svoju lásku a ktoré si môžete pre seba zarámovať, prichádzam s myšlienkou rande videa, ktoré spája hlavnú ideu fotiek a jedinečnosť nápadu na scenár. Touto originálnou službou máte možnosť prežiť osobité chvíle a  dopriať si nenapodobniteľnú vizuálnu spomienku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svadobný kameraman - Miloš Madola - Váš svadobný príbehRodinky a deti

Chvíle strávené s rodinou sú pre nás veľmi dôležité. Uponáhľaný spôsob života, práca, priatelia a aktivity nám uberajú veľa z času, avšak rodina by mala byť vždy na prvom mieste. Každá minúta s nimi prináša úsmevné, zábavné a radostné chvíle. Chvíle, ktoré chcem pre vás zaznamenať a vytvoriť vám dokonalú video spomienku.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Svadobný kameraman - Miloš Madola - Váš svadobný príbehReklamné, prezentačné a ostatné videa

Videoobsah sa v posledných rokoch stal veľmi populárny. Na internete sú milióny ľudí, ktorých môžete produktovým videom osloviť. Ľudia oveľa radšej zdieľajú videoobsah, ako obsah textový. Na sociálnych sieťach sa málokedy stretnete s tým, že by používatelia medzi sebou šírili opisy produktu. Naopak zdieľanie videí je na každodennom poriadku, a to vrátane videí produktových. Ak pre Vás vytvorím kvalitné a zábavné video, užívatelia internetu sa o jeho rozšírenie postarajú čiastočne sami. Video pojme viac informácií, emócií a v neposlednom rade videá sú jedným zo spôsobov, ako zaujať zákazníkov, ktorí preferujú osobný kontakt.