svadobny kameraman milos madola

Radosť, vášeň, láska, to sú aspekty, ktoré v nás zanechajú stopu, vyvolávajú v nás neopísateľné pocity, ktoré si chceme za každých okolností uchovať. Vo svojej práci sa práve o to snažím, o zachovanie spomienok. Mojim zámerom je učiniť zo svadobného alebo rodinného videa akúsi emotívnu, ale aj zábavnú spomienku, ktorú si budete chcieť pozrieť zas a znova. Bude to zhmotnená spomienka, na ktorú nezabudnete.

Som mladý chalan zo Zlatých Moraviec s okom pre detail. Vo svojej práci sa preto zameriavam na detailné priblíženie vašich pocitov. Svadobné videá tvorím už od roku 2012 a okrem nich mám za sebou aj niektoré športové eventy, ako horskú cyklistiku, paintball a volejbal.

Do svadobného videa sa snažím vložiť kus umenia, aby z neho nebol len dokument, ktorý vás bude nudiť zdĺhavými zábermi. Zameriavam sa na rýchly, dynamický strih, emócie ľudí a zábavu. Snažím sa do videa nezasahovať, nechávam váš vysnený deň plynule ísť svojou vlastnou cestou. Práve vtedy mám možnosť zachytiť vaše autentické city, lásku, vášeň. V tom sa ukrýva tá pravá umelecká hodnota, ktorú bežným dokumentom ťažko dosiahnuť.

Predstavu svadobného videa sa snažím konzultovať s pármi osobne, opíšem im svoju predstavu a vypočujem si návrhy. Ponúkam predsvadobné video, ktoré tvorím ako online oznámenie o konaní svadby, ktoré je možné ďalej zdielať na sociálnych sieťach. Je to nevšedná, avšak originálna forma ako dať vedieť o svojom veľkom dni všetkým svojím blízkym. Svadobný deň začínam prípravami u kaderníčky/vizážistky a strávim ho spolu s vami až do noci, pričom s vami neustále komunikujem, aby z vás opadol stres a mohli si to naplno užiť.

Pôsobím v po celom Slovensku a pricestujem za Vami kamkoľvek, či už je to Nitra, Vráble, Levice, Nové Zámky, Štúrovo, Sereď, Trnava, Partizánske, Topoľčany, Prievidza, Žarnovica, Žiar Nad Hronom, Zvolen, Banská Bystrica alebo iný kút nádherného Slovenska.

svadobny kameraman milos madola

svadobny kameraman milos madola