svadobny kameraman milos madola

Radosť, vášeň, láska, to sú aspekty, ktoré v nás zanechajú stopu, vyvolávajú v nás neopísateľné pocity, ktoré si chceme za každých okolností uchovať. A práve o to sa snažím, aby spomienky z Vášho veľkého dňa ostali navždy s vami.

Volám sa Miloš, som svadobný kameraman zo Zlatých Moraviec a vo svojej práci sa zameriavam na detailné priblíženie vašich pocitov emócií a snažím sa, aby svadobné video rozpovedalo príbeh. Svadobné videá tvorím už od roku 2012.

Do svadobného videa sa snažím vložiť kus umenia, aby z neho nebol len dokument, ktorý vás bude nudiť zdĺhavými zábermi. Zameriavam sa na rýchly, dynamický strih, emócie ľudí a zábavu. Snažím sa do videa nezasahovať, aby video pôsobilo čo najprirodzenejšie.

Predstavu svadobného videa sa snažím konzultovať s pármi osobne, opíšem im svoju predstavu a vypočujem si návrhy. Ponúkam pred svadobné video, ktoré tvorím ako online oznámenie o konaní svadby, ktoré si následne môžete zdieľať na sociálnych sieťach. Je to nevšedná, avšak originálna forma ako dať vedieť o svojom veľkom dni všetkým svojím blízkym. Svadobný deň začínam prípravami u kaderníčky/vizážistky a strávim ho spolu s vami až do noci, pričom s vami neustále komunikujem, aby z vás opadol stres a mohli si to naplno užiť.

svadobny kameraman milos madola

Svadobny-kameraman-Nitra-Milos Madola