svadobny-kameraman-milos-madolaSvadobné video
Hovorí sa, že svadobný deň je náš druhý najkrajší deň v živote a zároveň je dňom, ktorým začína najkrajšia etapa nášho života.
Všetky momenty dňa si nedokážete uchovať vo svojej pamäti, avšak vďaka svojim niekoľkoročným skúsenostiam, individuálnemu prístupu ku zákazníkom a snahou vytvoriť zo svadobného videa dielo s pridanou umeleckou hodnotou, zabezpečím pre vás tie najkrajšie reakcie, emócie, smiech i slzy šťastia.svadobny-kameraman-nitra-milos-madolaSvadobné videooznámenia
Láska, radosť, spoločne strávené chvíle, to sú vlastnosti, ktoré spájajú dvoch zaľúbených ľudí. Podobne ako spoločné (rande) fotky, ktorými ukážete svetu svoju lásku a ktoré si môžete pre seba zarámovať, prichádzam s myšlienkou rande videa, ktoré spája hlavnú ideu fotiek a jedinečnosť nápadu na scenár. Rande video je nenapodobniteľnou vizuálnou spomienkou.


svadobny-kameraman-zlate-moravce-milos-madolaRodinky a deti
Chvíle strávené s rodinou sú pre nás veľmi dôležité. Uponáhľaný spôsob života, práca, priatelia a aktivity nám uberajú veľa z času, avšak rodina by mala byť vždy na prvom mieste. Každá minúta s nimi prináša úsmevné, zábavné a radostné chvíle. Chvíle, ktoré chcem pre vás zaznamenať a vytvoriť vám dokonalú video spomienku.
svadobny-kameraman-bratislava-milos-madolaReklamné, prezentačné a ostatné videa
Videoobsah sa v posledných rokoch stal veľmi populárny. Podnikové video, produktové video, business video alebo nech to nazvete akokoľvek je moderným marketingovým nástrojom na zvýšenie šance predaja. Na internete sú milióny ľudí, ktorých môžete produktovým videom osloviť. Ľudia oveľa radšej zdieľajú zaujímavá videá, než obsah textový. Na sociálnych sieťach sa málokedy stretnete s tým, že by používatelia medzi sebou šírili opisy produktu. Naopak zdieľanie videí je na každodennom poriadku, a to vrátane videí produktových. Video pojme viac informácií, emócií a v neposlednom rade videá sú jedným zo spôsobov, ako zaujať zákazníkov, ktorí preferujú osobný kontakt. Reklamné video je preto najlepšia forma zviditeľnenia. Viac informácií a portfólio nájdete na moje web stránke www.vasapropagacia.sk